Künye

Burhan Altınsoy Technology & Media Group

.projeuygulamageliştirme.technologyentertainmentcommercialpromotion.internethaberyayınveteknolojiofisi.

 

TeknoMilk.com Teknoloji Grubu 2014 yılında Burhan Altınsoy tarafından kurulmuştur. 2016 yılında mevcut tüm içerik, algoritma, ar-ge verileri, reklam verileri ve reklam gelirleriyle birlikte uluslararası bir teknolojii şirketine satılan Teknomilk Teknoloji, 2017 itibariyle burhanaltinsoy.com üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Sözleşme gereği 2017 ikinci çeyrek sonuna kadar Teknomilk.com üzerinden de erişim sağlanacaktır. 2017 üçüncü çeyreği itibariyle tamamen Burhan Altınsoy Teknoloji ve Medya Grubu olarak burhanaltinsoy.com üzerinden yayın hayatına, teknoloji yatırımlarına ve AR-GE çalışmalarına devam edecektir. 

Burhan Altınsoy Teknoloji ve Medya Grubu AR-GE Birimi siber güvenlik ve güvenlik yazılımları konusunda çalışmalar yapar. Özellikle yüz tanıma algoritamaları konusunda araştırma geliştirme çalışmalarına yoğunlukla devam edilmektedir. 

 

Proje Yöneticisi

Burhan AItınsoy

(Teknomilk Teknoloji kurucusu. Goldpark Eğlence Merkezleri'nde Yönetici.)

[NIGMA A.Ş. Y.K.Ü.] 

ceo@burhanaltinsoy.com

 

Genel Yayın Yönetmeni

Buse Yıldırım

buse@burhanaltinsoy.com

Yazılım ve Ar-Ge Direktörü

Övünç Yıldız 

info@burhanaltinsoy.com

Reklam Direktörü

Ece Bayraktar

reklam@burhanaltinsoy.com

 

Görsel Danışman

Ozan Sihay

info@burhanaltinsoy.com

 

Editor

Serkan Batman

editor@burhanaltinsoy.com

  

İnternet Teknolojileri

İhsan Said Alaca  

info@burhanaltinsoy.com 

Basın Bülteni ve Reklam Teklifleriniz için

Haber Masası & Reklam Departmanı İletişim:

info@burhanaltinsoy.com

Ürün tanıtımlarınız, markanızın bayilik ve corner teklifleri ile geliştirdiğiniz teknolojilerin duyurusu, teşhiri ve kitlelere ulaştırılması konusunda Burhan Altınsoy Teknoloji sizinle ve firmanızla işbirliğine açıktır.

Teknomilk Teknoloji; teknoloji dünyasına ve özellikle yerli teknoloji yatırımlarına direkt ya da dolaylı olarak destek olabilme fikrinden ilham alınarak kurulmuştur.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
burhanaltinsoy.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. 

Haber Scripti | TE Bilişim

 

Teknomilk Android ve iOS Uygulaması Google Play ve App Store'da

 

 

Privacy Policy

© Copyrigth 2017
burhanaltinsoy.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları burhanaltinsoy.com’a aittir. burhanaltinsoy.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar burhanaltinsoy.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.burhanaltinsoy.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. burhanaltinsoy.com hiç bir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gitme hakkını saklı tutar. burhanaltinsoy.com bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Haberler haber kaynaklarından, basın bültenlerinden ve uluslararası yayın kaynaklarından alınmıştır. burhanaltinsoy.com
sadece yayınlanmış haberleri paylaşır ve haberlerin içeriğiyle ilgili sorumluluk almaz.


Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the
burhanaltinsoy.com. However, sometimes the burhanaltinsoy.com uses third parties to process your information. burhanaltinsoy.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the burhanaltinsoy.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the burhanaltinsoy.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the burhanaltinsoy.com and its services. When you use burhanaltinsoy.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the burhanaltinsoy.com cookies section of our full Privacy Policy. 

Gizlilik ve Güvenlik
Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3.kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3.kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

Kullanıcı Verileri
burhanaltinsoy.com sitesi, uygulama kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiç bir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir.

Gizlilik Politikası ve Güvenli İletişim
Uygulamanızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.

www.burhanaltinsoy.com

© 2016 Teknomilk.com

© 2017 burhanaltinsoy.com